John

Description:

lvl8
S:10
P:3
E:7
C:3
I:7
A:8
L:3
Charakterystyczne umiejętności:
-Broń ciężka
-Broń miotana
-Broń biała

Bio:

John niegdyś był mieszkańcem krypty 87, dopóki wraz z rodziną nie padł ofiarą prowadzonych w niej eksperymentów nad wirusem F.E.V. które zmieniły go w supermutanta. Od tamtego czasu jego życiem zawładnęło pragnienie zemsty na prowadzącym program badawczy Doktorze. Ze względu na swoją niezwykłą jak na standardy mutantów inteligencję był wśród nich odmieńcem, aż do dnia w którym Krypta została spustoszona przez tajemniczą osobę w stroju krypty 101. John długo błąkał się po pustkowiach aż pewnego dnia został porwany przez bandytów z których rąk uratowała go reszta drużyny. Ze względu na swoją nadludzką siłę i wspaniałe zdolności bojowe okazał się dla niej bezcennym sprzymierzeńcem. Podążając tropem Doktora John odkrył w sobie również żyłkę przywódcy i po dokonaniu zemsty na naukowcu przejął dowództwo nad jego armią mutantów. Z jej pomocą stworzył obejmujące 3 stany imperium którym rządził żelazną ręką.
John jest realistą i oportunistą. Robi to co mu się akurat najbardziej opłaca nie przejmując się szczególnie takimi rzeczami jak moralność i nie w razie potrzeby śmiało używa przemocy aby osiągnąć swój cel. Świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich umiejętności bojowych, a walka i przygoda sprawiają mu przyjemność. Jednakże w przeciwieństwie do innych supermutantów jest pozbawiony uprzedzeń wobec “słabszych ras”.
Teraz jednak jego imperium legło w gruzach i John jest gotów na wszystko aby je odbudować i zemścić się na tym, kto jest za to odpowiedzialny.

John

Fallout: Ukryty wróg novack1234